zdrowa woda

Szukasz sposobu na smaczną filtrowaną wodę kranową w zasięgu ręki, gdziekolwiek jesteś? Postaw na butelkę filtrującą, zmień swoje przyzwyczajenia i każdego dnia poznawaj nowe możliwości!

Butelka z filtrem to innowacyjny produkt zaprojektowany z myślą o osobach praktykujących zdrowy styl życia, uprawiających sport, a przy okazji doceniających funkcję regularnego nawadniania organizmu. Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej (woda jest zdecydowanie smaczniejsza), podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), ponadto pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka na wodę jest nie tylko lekka, poręczna i trwała, ale również wyjątkowo estetyczna, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który będzie ci towarzyszył podczas każdego wyjścia.

Butelka filtrująca – jakie korzyści płyną z tego niezwykłego rozwiązania?

– odciążysz swój domowy budżet (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody, w związku z tym już pierwszego dnia oszczędzasz pieniądze)

– zadbasz o środowisko naturalne (ograniczysz, a z czasem może całkowicie wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda, a co za tym idzie, będziesz EKO)

– wyrobisz w sobie nowy nawyk (zadbasz o regularne nawadnianie swojego organizmu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Gdzie może ci się przydać butelka na wodę?

– w domu

– w szkole/w pracy/na uczelni

– na spacerze

– na treningu

– podczas aktywności

– podczas wyjazdów

Butelka wielokrotnego użytku – po którą warto sięgnąć?

Wiesz już, jak wiele możesz zyskać, dzięki butelce na wodę, ale wciąż zastanawiasz się który model wybrać? Postaw na butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która jest wykonana z wytrzymałego Tritanu®, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Chcesz poznać ją lepiej? Do dzieła!

– została wykonana z materiałów wolnych od szkodliwego Bisfenolu A

– jest wyposażona w hipoalergiczny korek (stworzonego z bezpiecznego silikonu)

– posiada przycisk szybkiego otwierania (OneTouch)

– jej wygodny uchwyt ułatwi ci przenoszenie

– posiada szczelne zamknięcie

– jest wyposażona w naturalny filtr węglowy (wymienny raz w miesiącu)

– posiada wygodną rurkę (ułatwia wypicie wody do końca)

– jest dostępna w wielu kolorach oraz pojemnościach

– WAŻNE! Jej zbiornik możesz myć w zmywarce

Szukasz rozwiązania, które już pierwszego dnia pozwoli ci zadbać nie tylko o siebie, ale i o środowisko naturalne? Butelka na wodę czeka na ciebie na https://dafi.pl/butelki-filtrujace. Wejdź, wybierz, kup i korzystaj!