Jak żyć w zgodzie z synem?- czyli ubraniowe rozterki

Większość dzieci cechuje się niekonwencjonalnym, zupełnie odmiennym od dorosłych poczuciem stylu. Okres dojrzewania wiąże się z chęcią wyrażania samego siebie, odkrywania własnego wyczucia estetyki i strefy komfortu. Zauważalne różnice występują także między potrzebami płci męskiej i żeńskiej. Jako że wiek dziecięcy rządzi się swoimi prawami, należy dążyć do zaspokajania psychicznego i fizycznego dobrobytu pociech. Odpowiednie wybory odzieżowe okazują się zmorą wielu odpowiedzialnych rodziców. Przemyślane zabezpieczenie ubraniowe może jednak uchronić pokolenia przed zbędnymi kłótniami.

Chłopięca męskość

Mali chłopcy wraz z upływem lat coraz bardziej pragną utożsamiać się z dorosłymi mężczyznami. Potrzebę sprawczości wykazują nie tylko poprzez odpowiednie zachowanie, ale i utożsamianym wyglądem. W priorytetach małego mężczyzny znajduje się więc przede wszystkim komfort i wygoda, nieograniczony zakres ruchów i możliwość swobodnego podejmowania działań. Wszelkie kolorowe i fikuśne dodatki wiążą się z grymasem na twarzy i stanowczym sprzeciwem. Popełnienie modowego faux pas narazić by mogło na wyśmianie przez szczerych do bólu rówieśników. Troskliwy rodzic w trosce o dobrobyt dziecka podczas ubraniowych zakupów kieruje się nie tylko własnym gustem i rozsądkiem co do bezpieczeństwa i komfortu. Ma na uwadze również wskazówki swojej pociechy i jego formujący się gust estetyczny.

Zdrowie czy uznanie

Dorastający chłopcy często wręcz nie wyobrażają sobie spacerowania podczas deszczu z parasolką w ręku. Momentalnie budzi się w nich skojarzenie z filmowymi dziewczynkami, wrażliwymi i nieodpornymi na wszelkie niewygody. Postawiony przed takim faktem rodzic nie musi już wybierać między rozwojem tożsamości syna, a jego zdrowiem. Projektanci uwzględnili wszelkie motywy i stworzyli ubranie niezawodne- płaszcz dla chłopca. Ta forma kurtki nie tylko chroni przed trudnymi warunkami pogodowymi, takimi jak deszcz, śnieg czy mróz. Wysoce odporny i funkcjonalny materiał jest podatny na wszelkie nieoczekiwane ruchy silnego chłopca. Cechuje go stylowość, oryginalność i klasyka gatunku. Kolory, w których płaszcze są prezentowane, z pewnością trafią w gusta niejednego pana. Prosty design podkreśla sylwetkę i osobowość dziecka. Obcojęzyczny dodatek w formie napisów podnosi prestiż, zwraca uwagę otoczenia, a także stymuluje ciekawość poznawczą. Dodatek kaptura pozwala uniknąć konieczności używania parasola, który często staje się zbędnym balastem. Ponadto otwarte kieszenie dają możliwość ukrycia potrzebnych w codziennych sytuacjach drobnostek. Doskonale też chronią ręce przed mrozem i pozwalają na odciążenie ramion od zbędnego zmęczenia. 

Nigdy więcej dylematów

Skomplikowane zagadki wymagają prostych rozwiązań. Uszczęśliwienie syna i zaspokojenie jego wyczucia estetyki oraz potrzeb fizycznej wygody okazuje się możliwe do spełnienia. Wysoka funkcjonalność płaszcza daje radość noszenia Twojemu dziecku, a Tobie spokojny umysł i poczucie spełnionego obowiązku rodzicielskiego.