Masaż kobiety

Odpowiednio zadbane ciało odwdzięcza się dobrym zdrowiem i wyglądem. Rytuał ShangriLa jest dedykowany dla wszystkich osób, które cenią sobie dbanie o swój organizm. Na czym on dokładnie polega?

Co to jest rytuał ShangriLa?

Stare przysłowie mówi, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Stan i kondycja naszego ciała ma wpływ na każdy aspekt życia. Zaczynając od tego, jak wygląda skóra, kończąc na samopoczuciu. Żyjemy w bardzo intensywnych czasach i często jesteśmy zbyt zajęci, żeby zauważyć, że ciało wysyła sygnały sugerujące odpoczynek. A nasz organizm funkcjonuje jak mechanizm, który działa sprawnie, dopóki odpowiednio się o niego dba. Wszystkie osoby, którym zależy na poczuciu relaksu i odprężenia powinny skorzystać z usługi, jaką jest rytuał ShangriLa w Tychach oraz innych miastach. Jest on podzielony na dwa etapy. Jeden z nich obejmuje rytuał pozwalający odprężyć całe ciało. Wykonywany jest masaż Abhyanga lub Udvartana. Następnym krokiem jest masaż Kobido, skupiający się na twarzy.

Co dają regularne masaże?

Wszelkie zabiegi na twarz i ciało dają najlepsze efekty, jeśli wykonywane są systematycznie. Masaż Abhyanga pozwala poczuć dogłębne rozluźnienie i odprężenie. Dzięki niemu możliwe jest zlikwidowanie napięcia mięśniowego, co przyczynia się do zachowania lepszej postawy oraz pozwala zniwelować dolegliwości i bóle. Dodatkowo ma również działanie pobudzające dla organizmu, przez co ciało szybciej pozbywa się toksyn. Masaż Udvartana działa podobnie, jednak jego głównym zadaniem jest oczyszczanie. Odpowiednie ruchy i nacisk usprawniają pracę układu limfatycznego i pobudzają organizm do regeneracji. Masaż dedykowany na twarz jest zbawiennym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zredukować oznaki starzenia. Prawidłowo wykonany masaż kobido w Tychach i każdym innym miejscu, pozwoli rozluźnić mięśnie twarzy, poprawić elastyczność i jędrność skóry. Ma działanie liftingujące, a efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy są zwolennikami naturalnych metod.