Nowoczesny okap kuchenny – niezbędne urządzenie w kuchni Twoich marzeń

Okap kuchenny to w obecnych czasach nie tylko narzędzie służące do pochłaniania pary i wszelkich zapachów, unoszących się w naszej kuchni lecz również coraz częściej jest głównym elementem dekoracji, który nadaje odpowiedniego klimatu całemu pomieszczeniu. Dlatego coraz większą uwagę przykładamy do jego wyboru, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki użyteczności jak i jego nowoczesny design.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Okap kuchenny to niezbędne wyposażenie kuchni. Dlatego też musi zapewniać bezpieczeństwo jego użytkowania. Użyte w nim materiały powinny być wykonane z najlepszej jakości surowców, niepalnych, hartowanych elementów szklanych, czy wzbogacone o rozwiązania chroniące przed dziećmi tzw. Safety child. Tego typu rozwiązania dostępne są u polskiego producenta firmy AKPO, która łączy w swoich produktach użyteczność oraz ponadczasowy design.

Najnowsza technologia

Współczesne modele okapów nie przypominają już tych sprzed lat. Technologie w nich zawarte mają na celu usprawnienie naszej pracy i zapewnienie odpowiedniego poziomu naszego komfortu. Na rynku dostępne są modele, które posiadają klasyczny model sterowania. Jednak coraz bardziej popularne  stają się te, które możemy kontrolować za pomocą pilota czy smartfona lub też sterować głosem i innymi gestami. Wszystkie funkcje są indywidualnie dopasowywane do potrzeb użytkowników. „ Wkroczyliśmy w kolejny etap. Współczesny Klient poszukuje nowoczesnych produktów, które będą  zaawansowane technologicznie. Dlatego też obecnie równie ważne co ciekawy design okapu są jego dodatkowe funkcje czy możliwość sterowania np. ruchem ręki. To kierunek, który z pewnością będzie nabierał na sile. To już nie są tylko pochłaniacze powietrza, ale zaawansowane technologicznie urządzenia. W ofercie AKPO znajdziemy (proszę wskazać ile) modeli, które Klient może wybrać według  swoich preferencji. ” – dodaje Renata Kraszewska, Dyrektor Handlowy P.P.H. AKPO Cegiełkowski Niedzielska sp.j

Ponad 30 lat doświadczenia

Oferta AKPO to produkty ekologiczne i energooszczędne, wykonane z tworzyw bezpiecznych dla środowiska. Firma od lat odpowiedzialnie realizuje działania w ramach eko trendów. Jej produkty wyposażone są w energooszczędne oświetlenia ledowe oraz silniki elektryczne o niskim poborze prądu. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, produkty posiadają efektywność energetyczną w klasie A, co przekłada się na oszczędność. Okapy AKPO goszczą w polskich i europejskich domach już od 30 lat i cieszą się niesłabnącą popularnością.